Szkło w nowoczesnym domu

Duża konkurencja, brak popytu na rynku nieruchomości wymaga od sprzedawców poszukiwania nowych ekonomicznych rozwiązań. Nie tylko obniżają koszty, które w porównaniu do początkowych potrafią być różne nawet o 10% na metrze kwadratowym, ale również prześcigają się oni w zaspokojeniu potrzeb odbiorców.

wnętrze
Dziennikarz: LK&Projekt
Na podstawie: www.dom-jednorodzinny.pl
Konsumenci powoli odchodzą od nabywania lokali mieszkaniowych w kilkupiętrowych blokach, gdzie na wielkich osiedlach brakuje wspólnoty i preferują położone za miastem domy. Zwykle jest to bardziej kosztowna inwestycja, ale jej plusy są wartościowe: od posiadania działki, w którym można bez trudu zrobić przyjęcie, po własny garaż (zobacz sklepmardrew.pl) lub też miejsce – tu szczególny ukłon w stronę pań – na garderobę albo i konkretne pomieszczenie, w którym mężczyźni mogą zawołać kolegów i z dala od swych piękniejszych połówek pokibicować ulubionej drużynie.

Coraz częściej tworzone są nowoczesne domy (gdzie używane są np. pustaki szklane (zdjęcia pustaków) o powierzchni ponad 100 m2 dedykowane klientom indywidualnym. Ich wybór jest faktycznie bogaty i ten, kto chciałby mieć własne cztery kąty na pewno znajdzie coś dla siebie: od praktycznych domów jedno lub wielorodzinnych, przez piętrowe domy z poddaszem, po awangardowe projekty wykonywane na zamówienie np. niepowtarzalne szkło do kuchni . Można też mieć plan aranżacji i udać się z nim do biura nieruchomości (Royal - nieruchomosci koszalin) lub też zakupić od razu zrealizowany i odpowiadający naszym preferencjom projekt.

Łazienka, szkło białe lakierowane
Dziennikarz: Saint-Gobain Glass
Na podstawie: Saint-Gobain Glass
Dla osób, które cenią sobie fantazyjne układy, oryginalną architekturę, nowoczesny design, można polecić domy parterowe: połączenie tradycyjnych surowców budowlanych z ekstrawaganckim wyglądem. Architekci jak i sprzedawcy coraz bardziej stawiają przed sobą tego typu wyzwania. Stworzenie takich koncepcji wymaga nie tylko wprawy i wyspecjalizowanych umiejętności, ale przede wszystkim łączenia pomysłowości ze stroną użytkową takiego przedsięwzięcia. Wielką korzyścią podobnych pomysłów staje się maksymalna przestrzeń użytkowa domu jak i możliwość przeszklenia go dużymi oknami, co powoduje, że wnętrza są jasne.

Otrzymane efekty najczęściej przerastają najskrytsze pragnienia, dlatego też może opłaca się zainwestować troszkę pieniędzy i poświęcić czasu, aby otrzymać autorski parterowy dom ze swoich snów.
Na podstawie: szybka.pl
Dziennikarz: S.D.
19-10-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.