Poręczne sprzęty do śledzenia.

Sklep internetowy poleca poręczneakcesoria do śledzenia w tanich cenach. Oferujemy m.in mini kamery, długopis z kamerą czy zegarek szpiegowski. Mini kamery dedykowane są osobom, które w sposób bezpieczny i bardzo dyskretny pragną zarejestrować i zapisać obraz z dźwiękiem dobrej jakości. W asortymencie naszego sklepu mamy kamery ukryte w budziku czy zasilaczu, dzięki którym można dyskretnie kontrolować zachowanie domowników podczas naszego urlopu czy wyjazdu w podróż służbową.

obraz z kamery
Dziennikarz: Alan Cleaver
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprócz tego, w sytuacji włamania czy kradzieży, dysponujemy nagraniem, które może pomóc wykryć złodzieja i odzyskać skradzione rzeczy. Mini kamery szpiegowskie wspaniale sprawdzają się również w pracy, dając nagranie obrazu z biura, kiedy podejrzewamy, że dzieje się coś niepokojącego na co powinniśmy zareagować. Oferujemy także mini kamery operacyjne. To wyższa jakość sprzętu do dyskretnej kontroli, często wykorzystywana przez policję oraz profesjonalistów z dziedziny detektywistyki. Charakteryzują się wyższą jakością nagrań, możliwością bardzo długiej pracy operacyjnej oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak oznakowanie nagrania znakiem wodnym czy liczenie klatek .


Zdobyty w ten sposób materiał może stanowić wiarygodne źródło informacji i niezbity dowód w sprawie sądowej. Szeroki wachlarz rejestratorów pozwoli na zapis nagrań w preferowanym formacie, oczekiwanej jakości obrazu oraz pojemności pamięci. Następnym gadżetem godnym zwrócenia uwagi jest długopis z kamerą. To multimedialne urządzenie o najwyższej jakości. Długopis rejestruje video o rozdzielczości 640x480 pikseli. Jest stworzony z metalu. Wyglądem przypomina normalny długopis. Jego autentyczny wygląd nie wzbudza podejrzeń co do jego wielkich. Oczywiście długopis można wykorzystywać też w sposób konwencjonalny - do pisana. Tusz jest w kolorze czarnym.
długopis
Dziennikarz: www.iconfinder.net
Na podstawie: www.iconfinder.net
Długopis z kamerą ma też funkcję aparatu oraz dyktafonu.

Czy intryguje Cię taka kwestia? Jeśli tak, to wejdź na ten odnośnik oraz zdobądź użyteczne info (https://domymax.pl/projekty-domow/) także na pokrewnej witrynie.

Można ustawić czas i datę robionych zdjęć lub video. Dzięki temu małemu urządzeniu w niczym nie przypominającemu kamery, możesz dowiedzieć się całej prawdy. Długopis z kamerą można zawsze mieć przy sobie i użyć w dowolnej chwili. Jest bardzo łatwy do ukrycia (zobacz ). Niezwykle wygodnym i praktycznym gadżetem jest też zegarek szpiegowski. Posiada funkcję robienia zdjęć oraz detekcji ruchu. Praktyczny w każdej sytuacji, w której chcemy nagrać dowód nieprawidłowych zachowań, kłamstw, drobnych kradzieży czy zarchiwizować ważne spotkanie.Filmiki nagrywane przez zegarek szpiegowski zapisywane są w praktycznym formacie o rozdzielczości 640×480.Dźwięki zbierane są z otoczenia z pomocą czułego mikrofonu (patrz ).


Kolejne tematy

Sprawdzone pomysły na podarunki dla najbliższych

prezent
Dziennikarz: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Okres przedświąteczny to przeważnie moment, gdy pospiesznie kupujemy podarunki dla najbliższych. Na nieszczęście działanie w pośpiechu bardzo często prowadzi do wyboru niewłaściwych upominków i niezręcznych momentów podczas wręczania. Głównie z tego względu warto pomyśleć o podarunkach z właściwym wyprzedzeniem i dokładnie się nad ich wyborem zastanowić. Jeśli jest już za późno i mamy niedużo czasu na zakup w sieci prezentów upominków, obowiązkowo skorzystajmy z przedstawionych pomysłów, jakie być może spotkają się z naszym zainteresowaniem.
10-12-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.