Planujesz wesele? Pamiętaj o ładnych ozdobach na aucie, którym pojedziesz do kościoła

Gdy starania do wesela idą bardzo szybko, nie przestać pamiętać także o małych szczegółach, takich jak ozdoby kluczowych miejsc, jak i także wielu przedmiotów. Może dla niektórych przyszłych małżonków, są to sprawy czasami mało istotne, to jednak opłaca się pomyśleć o ostatecznym wyglądzie całej ceremonii.
bukiet weselny
Dziennikarz: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystko jest zależne od gustu państwa młodych. Niektórzy bowiem przepadają za przepychem, inni natomiast wolą delikatne dodatki, które nie przesłaniają połowy maski, a wyłącznie dodają wdzięku pojazdowi ślubnemu. Niezależnie od stylu dekoracji musi być ona praktyczna. Co to znaczy? Należy ją starannie przymocować, aby nie osunęła się podczas jazdy oraz nie zawadzała kierowcy, co byłoby ryzykowne i zagrażałoby bezpieczeństwu również pozostałych uczestników ruchu.

Kluczowym elementem wpływającym na decyzję ma charakter i kolorystyka sali weselnej. To ona w pierwszej kolejności dyktuje nam styl, jakiego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to niezrównanie luksusowa sala, w której nic się nie odróżnia. Bez względu na typ i kolor ścian, każdorazowo sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeśli panna młoda wybierze białą sukienkę. Biały kolor jest subtelny, rozjaśnia salę i dodaje cudownej lekkości.

Po drugie dekoracje dekoracje zimowe samochodu powinny być dopasowane do modelu samochodu. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, że nie wymagają żadnych dodatków. Zawsze jednak można zdecydować się na np. urokliwe kokardki na klamki. Jakie ponadto dekoracje weselne Katowice można wykorzystać? Wybór jest naprawdę duży - od balonów po żywe albo sztuczne kwiaty, jakie zdecydowanie łatwiej zamocować do pojazdu. Większość panien młodych uwielbia jednak żywe kwiaty, jakie są bardziej urokliwe – pachną i po prostu ładniej się prezentują.

Kolejne tematy

Czy każdy fotograf potrafi zrobić dobre zdjęcia weselne? W jaki sposób dobrego specjalistę wybrać?

Panna młoda
Dziennikarz: Mac MacDermaid
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo par organizujących ślub stara się aby wszystko przygotować jak najlepiej. Spraw jest dużo dlatego ciężko jest dopiąć całość na ostatni guzik. Jednak istotne aby w pierwszej kolejności zadbać o rzeczy najbardziej istotne. Jedną z takich rzeczy jest właśnie znalezienie fotografa na ślub. W jaki sposób wybrać tego najlepszego? Jakimi rzeczami się kierować?


Znakomite będą malutkie bukieciki na stołach, białe tiule na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor idealnie łączy się z pudrowymi barwami, m.in. różem, wrzosem, lawendą czy brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, aby ubogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją przyjemniejszą. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych kolorach, pamiętajmy, by były dostosowane do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w której przygotowujemy imprezę. Warto w takich samych kolorach uszyć bądź zakupić suknie dla druhen,
sala weselna
Dziennikarz: Chauchi - It's My Life
Na podstawie: http://www.flickr.com
przyozdobić auto i kościół, a także wykonać zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie żywe kolory, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.

Dekoracje powinniśmy też dostosować do pozostałych ozdób ślubnych, by nie okazało się, iż auto jest z zupełnie innego świata.

Czy bez skutku chcesz wyszukać analogiczny serwis? Jeżeli tak, to autentycznie zalecam ten link - to z pewnością jest to, czego właśnie w tym momencie potrzebujesz.

Można np. zastosować te same kwiaty bądź ten sam kolor wstążeczek, a wszystko będzie stanowić spójną całość. Warto jest troszczyć się o takie detale, gdyż, gdy później będziemy oglądać zdjęcia, możemy żałować, że nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do dekoracji większej wagi.

Zanim będziemy przystrajać samochód, zyskajmy pewność, iż jest czysty. Nie każdy bowiem wynajmuje auto w profesjonalnej firmie- niektórzy decydują się na cztery kółka pożyczone od przyjaciela bądź znajomego, gdyż ma ładne auto i możemy je mieć za darmo lub za jakąś mniejszą opłatą. Koszty na wesele są tak duże, że warto jest pomyśleć o każdych oszczędnościach, jeżeli tylko mamy taką możliwość.
11-09-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.