Czego potrzebuje panna młoda aby prezentować się idealnie? Jakie srebrne dodatki są potrzebne?

Każda panna młoda chciałaby aby dzień jej ślubu był niesamowity i doskonale urządzony. Jest wiele kwestii do załatwienia. Sala weselna, muzyka do zabawy, menu, obrączki to właściwie nieliczne rzeczy. Natomiast ogromne znaczenie dla pań ma to jak będą wyglądały na własnym ślubie. Chcą wyglądać zjawiskowo dlatego sporo czasu zajmuje im dobranie właściwego stroju oraz dodatków. O czym trzeba pamiętać jeśli chodzi o kwestię ubioru dla pań?
ślub, wesele, biżuteria
Dziennikarz: Flavio Lorenzo Sánchez
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podstawą stroju jest rzecz jasna suknia, której wybór nie jest taki łatwy. Natomiast jest sporo dobrych salonów, w jakich możemy liczyć na dobrą poradę. Pomogą nam kupić suknię doskonałą do naszej budowy ciała. Zakrywającą nasze mankamenty, a eksponującą to co mamy najlepszego. Ważne jest także to, iż tego typu suknia jest najczęściej szyta na miejscu, a przymiarki i ewentualne poprawki są robione również na miejscu. Jest w związku z tym czas by całość była taka jak chcemy. W tego typu salonach możemy też wybrać odpowiedni welon lub innego rodzaju ozdobę włosów na wypadek gdybyśmy nie mieli ochoty na tradycyjne dodatki jak łańcuszek (sprawdź okazję na - złote łańcuszki damskie) ze srebra -
Kolejną rzeczą są buty. Wydaje się, iż nie są aż tak istotne bo prawie nie są widoczne spod sukni. W przypadku krótkiej sukienki są oczywiście całkiem wyeksponowane. Ważne by były wygodne. Musimy w nich spędzić w końcu dużo czasu i musimy być w stanie wytrwać na nogach do końca tej długiej uroczystości. Modele, jakie są do wyboru w wielu salonach obuwniczych są dość powtarzalne. Warto pamiętać natomiast, że można samemu w jakiś sposób zmienić wygląd takich zwykłych butów. Parę koralików czy wstawek kupionych w pasmanterii jest w stanie zmienić proste obuwie w coś wyjątkowego.


Kolejne tematy

Weselne szaleństwo czyli w jaki sposób nie zwariować przy całym tym zamieszaniu?

para młoda na schodach
Dziennikarz: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ślub to dla zdecydowanej większości jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Tego dnia podejmujemy decyzję, która zwiąże nas z ukochaną osobą do końca naszych dni. Przysięga małżeńska ma przypieczętować naszą miłość na lata. To uroczysta chwila oraz wielki dzień, pełen emocji i euforii. Równocześnie, ten szczególny dzień wymaga wielu przygotowań. Jak sprawić, by pomimo natłoku zadań przedślubnych i emocji w dniu ślubu, wszystko układało się zgodnie z naszymi oczekiwaniami?

obrączki srebrne na ślub
Dziennikarz: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejną kwestią jest biżuteria ślubna. Najbardziej ma znaczenie gdy mamy suknię z dekoltem oraz włosy spięte w kok. W takim wypadku jest ona istotnym uzupełnieniem całego stroju np. obrączki srebrne - . Musimy pamiętać by nie odwracała uwagi od całej kreacji, a była taką delikatną ozdobą. Wtedy całość będzie się doskonale komponować i współgrać ze sobą. I na koniec jeszcze warto powiedzieć o jednym, gdyż wiele pań pamięta z pewnością o starej ślubnej tradycji, która ma przynieść szczęście, czyli trzeba ze sobą mieć coś starego, nowego, pożyczonego i niebieskiego. Z tego powodu częstym dodatkiem jest też podwiązka koloru niebieskiego, jaka może nie jest rzeczą konieczną, jednak jest tak zakorzeniona w weselnej tradycji, iż nie można się bez nie obyć.
30-11-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.