Prace
podnośnik koszowy

Czy zaciekawi nas wynajem podnośników?

Im więcej wykonujemy roboty na wysokościach, tym ważniejsze musi być dla nas zagwarantowanie sobie właściwego bezpieczeństwa. Tak byśmy mogli wszystko na spokojnie zrobić, ale równocześnie także, byśmy mieli szansę uzyskać świadomość, że nie spadniemy.
remont mieszkania
Na podstawie: flickr.com

W jaki sposób zapewnić sobie szybki remont mieszkania w niskiej cenie?

Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że prace remontowe są bardzo czasochłonne i równocześnie wiążą się ze znacznymi kosztami. Nie należy się dziwić, że aktualnie większość Polaków decyduje się na skorzystanie z usług fachowców, którzy w szybkim czasie wykonają odpowiednie czynności. Warto zaznajomić się z firmami specjalizującymi się w takiej branży, wybierając właściwą ofertę – także na płaszczyźnie finansowej.
Tynk z fakturą
Dziennikarz: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie: Knauf Sp. z o.o.

Kup najlepszy tynk do własnych ścian!

Ładne ściany to jakby nie patrzeć coś wielce istotnego. W żadnym razie nie powinniśmy w takim razie nie dbać o odpowiednie ich otynkowanie. Bardzo często tynkujemy samodzielnie, przecież w dalszym ciągu znaczna część facetów w naszym kraju to tzw. złote rączki, ale na pewno nierzadko realia są takie, że niby mamy pozytywne intencje, lecz po prostu jesteśmy słabymi tynkarzami. Ciężko się obrażać - w końcu tylko mocno doświadczony fachowiec w odpowiedni sposób wykona tynk zewnętrzny i wewnętrzny.
dom mieszkalny
Dziennikarz: Schristia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wygląda stabilizacja gruntów, w jakich przypadkach się ją przeprowadza.

prace ziemne wykonywane są na gruntach mających różne parametry. Dlatego też przed ich rozpoczęciem należy dokładnie zbadać konkretną działkę, żeby mieć informacje, na co się potem nastawiać.
producent drzwi wewnętrznych
Dziennikarz: Weber Heiztechnik
Na podstawie: Weber Heiztechnik

Jak montować ościeżnice stałe i gdzie znakomicie sprawdzą się systemy przesuwne?

Zgodnie z budowlanym prawem montowane wewnątrz drzwi powinny posiadać minimalnie 90 cm szer. Wymiary mniejsze są produkowane przede wszystkim z tego powodu, że do połowy lat 90 XX w. były standardem skrzydła oraz otwory drzwiowe o {szerokości|szer.
krajobraz - deski
Dziennikarz: Maciej Lewandowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co decyduje głównie o wyborze rusztowań do przeprowadzanych robót budowlanych?

Jeśli chodzi o odpowiednie rusztowania do przeprowadzania robót budowlanych, musimy brać pod uwagę bardzo wiele czynników. Najważniejsze jest to, żeby dobrać rusztowania odpowiednie do wielkości budynku, na jakim będą wykonane roboty.
nowe mieszkanie
Dziennikarz: Bill Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Budowanie domu – zgłaszanie budowania i pozwolenie budowlane|Inwestycja budowlana - od czego rozpocząć?|Inwestycja w budowę domu czy gotowe mieszkanie - na co postawić?

Budowa domu to droga i skomplikowana inwestycja, którą prościej będzie przeprowadzić, planując wcześniej kolejne etapy prac budowlanych. Trzymając się przygotowanego planu, łatwiej przewidzieć koszty na konkretnym etapie jak również materiały, które są potrzebne do określonych prac. W planach trzeba ująć przede wszystkim uzyskanie pozwoleń na budowę. Inwestycje budowlane powinniśmy zacząć od dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności, które są podstawą rozpoczęcia budowy.
farelka
Dziennikarz: Savion
Na podstawie: Savion

Jak w bezproblemowy sposób oszczędzić na remoncie - dzierżawa sprzętów budowlanych.

W wypadku prac budowlanych, które przeprowadzane są w mieszkaniu często najogromniejszym kosztem na ogół jest sprzęt. Chcąc zniwelować wydatki połączone z całym remontem warto rozważyć o okazji wypożyczenia potrzebnego sprzętu od odpowiednich firm.
dachówki
Dziennikarz: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Do czego wykorzystujemy przecinak przy remontach w domu i jakiego rodzaju mogą mieć one wymiary?

Posiadanie takiego narzędzia powoduje, że przeprowadzenie części remontowo-budowlanych czynności jest możliwe bez zatrudniania firmy remontowej. Dzięki niemu można skuć np. stary tynk, który nie jest już potrzebny.


remont
Dziennikarz: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Drabiny oraz ich typy, czyli co może przydać ci się w czasie remontu

Remont to astronomiczna ilość pracy, którą musimy wykonać, jeśli chcielibyśmy uzyskać rezultat, o jakim marzyliśmy. Niekiedy starczy przykleić tapetę na ścianę, by całkiem zmienić wnętrze, ale czasem konieczne są poważniejsze przeróbki, ponieważ chcemy doprowadzić budynek do stosownego stanu. Bez znaczenia od zakresu prac zawsze konieczne są właściwe narzędzia, a jednym z nich jest drabina. Jakie są rodzaje drabin, które możesz zastosować?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.