Nieruchomości
betonu
Dziennikarz: Surfland Sp. z o.o. Sp. k.
Na podstawie: Surfland Sp. z o.o. Sp. k.

Czy dobrze korzystać z leasingu nieruchomości? Na czym polega taki leasing?

W USA leasing nieruchomości to naprawdę popularny sposób finansowania, który jest często używany przez inwestorów prywatnych. W naszym kraju nie jest tak to powszechne, choć stan ulega zmianie.


Czy dobrze korzystać z leasingu nieruchomości? Na czym polega taki leasing?

Największą zaletą tej opcji leasing na nieruchomość jest to, iż możemy z niego korzystać nawet, jak w pewnej chwili nie mamy zdolności kredytowej.
Ekipa budowlana
Dziennikarz: jaimebisbal
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukamy fachowej firmy budowlanej

Uważajmy na firmy działające w budownictwie, ponieważ bardzo często takie podmioty gospodarcze potrafią nawalić. Może to niecodzienne, lecz jeżeli przykładowo budujemy dom, w żadnym wypadku nie powinniśmy wziąć firmy niejako z ulicy. Wiadoma sytuacja - pewnie nie mamy znacznego doświadczenia w temacie szukania firm z branży budowlanej, ale tak czy siak można powiedzieć, że to nic wielce trudnego. Na szczęście sytuacja jest taka, iż nawet jeśli nie mamy znaczącego doświadczenia w temacie budownictwa, bezproblemowo wszystko ogarniemy. To w 100% pewne.
mieszkanie na sprzedaż
Dziennikarz: Karl Baron
Na podstawie: http://www.flickr.com

Piękne i nowe lokale mieszkalne we Wrocławiu od dewelopera – Zakrzów i nie tylko

Wielu ludzi marzy o momencie, kiedy będą mogli nareszcie przenieść się „na swoje“. Wrocław oferuje pod tym względem dużo możliwości, jednak każdy ma nieco inne wymagania dotyczące warunków i położenia mieszkania. Wygodne osiedle na granicy miasta, blisko wsi i rześkiego powietrza, czy fachowo skomunikowane mieszkanie blisko samego centrum miasta?
slider_wyburzenie
Dziennikarz: LHOON
Na podstawie: www.Flickr.com

Wyburzanie budynków

Bywają momenty, gdy restaurowanie zdewastowanego domu jest kompletnie bez sensu. Renowacja może zagarnąć ogromne sumy pieniędzy i ciągnąć się przez wiele lat, więc najlepszym ratunkiem są roboty rozbiórkowe. Gdy konstrukcja zostanie zburzona, można rozpocząć stawianie całkowicie nowego budynku. Dużym ułatwieniem może być fakt, że fundamenty dawnej nieruchomości mogą skutecznie służyć jako fundamenty nowego domostwa. Trzeba jednak nie zapominać o tym, że orzeczenie o możliwości uskutecznienia takiego kroku może wydać jedynie profesjonalny architekt.
projekt mieszkania
Dziennikarz: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie w stolicy Dolnego Śląska nabyć kawalerkę?

Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najbogatszych zarazem miast w kraju. Nikogo w związku z tym nie powinno dziwić to, iż każdego roku właśnie tu nieruchomość nabywa tysiące rodaków. Wybór mieszkań we Wrocławiu jest naprawdę spora, toteż nie musimy się martwić o to, że nie uda nam się odszukać atrakcyjnej oferty. Oczywiście dużo zależy od tego, jaką wybierzemy okolicę i nieruchomość. W jaki sposób zabrać się za szukanie?
apartamenty
Dziennikarz: Ghelamco Poland
Na podstawie: Ghelamco Poland

Mieszkania we Wrocławiu na rynku pierwotnym - kiedy jest to korzystne

Sporo ludzi mieszkających we Wrocławiu bądź w pobliżu marzy o świetnym, sprawnie wybudowanym mieszkaniu, jakie byłoby położone w ciekawym miejscu. Współcześnie można nabyć lub wynająć ogrom intrygujących mieszkań też na rynku pierwotnym – trzeba tylko wiedzieć, gdzie najdoskonalej ich szukać. Wysoce potrafi pomóc w takim internet – obecnie wielu deweloperów ogłasza swe oferty kupna bądź wynajmu mieszkań w internecie. Mieszkania we Wrocławiu na rynku pierwotnym to teraz prawdziwa gratka dla wszelkich klientów, jacy pragną przeprowadzić się albo zamieszkać w pierwszym własnym kącie – nie posiadają nadmiernie mnóstwa pośredników, dlatego też głównie są to nowo zbudowane mieszkania, sprzedawane lub najmowane w wysoce korzystnych cenach.

W temacie branży budowlanej

Nasza gospodarka pomimo światowego kryzysu ciągle idzie naprzód. Dzięki temu powstaje dużo nowych obiektów. To też zasługa pieniędzy z Unii Europejskiej. Wspomaga ona inwestycje wielu ośrodków, czy budynków użyteczności publicznej. Wielu rodaków woli włożyć własne oszczędności we własne cztery ściany. Młode pary zaciągają pożyczki, po to, by kupić używane mieszkanie lub ziemię, na której postawią swój pierwszy dom.
geodeta
Dziennikarz: Elvert Barnes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Świadczenia geodezyjne w stolicy Dolnego Śląska

W stolicy Dolnego Śląska nie brakuje firm geodezyjnych, które swoje świadczenia oferują na nad wyraz dużym poziomie. Propozycja handlowa tych przedsiębiorstw skierowana pozostaje oczywiście do deweloperów budowlanych, projektantów, firm, jak i klientów prywatnych. Wyjątkowo cenione przedsiębiorstwa geodezyjne to takie, co do jakich wiadomo, że wszystkie zlecenia traktują jako priorytet a także że pracują tam wyłącznie takie osoby, które na swojej pracy znają się dobrze.
kamienice w Gdańsku
Dziennikarz: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania w Gdańsku jako gwarancja dobrego uporządkowania a także wyjatkowych widoków dla mieszkańców.

Rynek budowlany w Gdańsku jest dosyć zróżnicowany pod względem rodzaju dostępnych mieszkań i ich kosztów. Przy współczesnej, dużej podaży, bez trudu znajdziemy również oryginalne lokum w zabytkowym centrum Gdańska, nowe mieszkania w Gdańsku, tańsze lokum w falowcu z dużej płyty, jak i lokal z segmentu znanego czy lokal wakacyjny. Decyzja zakupowa zależy jedynie od zasobności portfela.
puste mieszkanie
Dziennikarz: Alper Çuğun
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy skorzystać z oferty rzeczoznawcy majątkowego?

Zdarza się, że po naszych rodzicach, dziadkach albo rodzinie otrzymaliśmy w spadku jakieś przedmioty, rzeczy, na przykład stare meble, biżuterię, obrazy czy nawet samochód. W takim wypadku z wyznaczeniem ich przynajmniej przybliżonej wartości nie powinno być problemów. Jednak taka kłopot może uwidocznić się w wypadku, kiedy naszą własnością stanie się mieszkanie, lokal albo działka. Sami raczej nie będziemy potrafili umiejętnie ustalić ich rynkowej ceny. Nie jesteśmy w stanie sprecyzować właściwej wartości naszej posesji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.