Maszyny
blacha
Dziennikarz: Mark Gaw
Na podstawie: http://www.flickr.com

Użycie blachy Hardox

Stal Hardox stanowi innowacyjną generację towarów, których własności zdobywane w toku niezwykle skomplikowanego postępowania produkcyjnego (m.in. odporność na zużycie ścierne) muszą być stosowane po ówczesnym, skrupulatnym zidentyfikowaniu ich zachowań eksploatacyjnych w prawdziwych założeniach eksploatacji.
łożyska
Dziennikarz: Creative Tools
Na podstawie: http://www.flickr.com

SKF łożyska – profesjonalne rozwiązanie oferujące duże zadowolenie użytkownika

Każdy z nas, kto ma do czynienia z maszynami w pracy, a szczególnie ci, którzy są odpowiedzialni za ich konserwację, zdają sobie sprawę z tego, że wprawdzie są one niemalże nieomylne, to jednak także po pewnym czasie się psują i nieodzowne jest poniesienie kosztów naprawy.
Grupa klejów GEA
Dziennikarz: Tytan Professional
Na podstawie: Tytan Professional

Owijarka do palet zdecydowanie ułatwi pracę

Jeżeli przesyłki z naszej działalności wysyłane są na paletach, to musimy zrobić wszystko, aby mieć pewność, że do punktu przeznaczenia dotrą one w niezniszczonym stanie.
Sprężyna
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Jak zakupić sprzęt do swojego warsztatu?

Instalacje pneumatyczne oraz sprężarki to rzadko kiedy proste zakupy. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej istotnych decyzji co do zakupienia choćby prostej sprężarki powietrza zajmuje czasem w nowym tysiącleciu bezcenny czas, który wielu ludziom ucieka nadzwyczaj szybko przez palce. Sprężarki powietrza zdarzają się na rynku bardzo różnorodne.
Klimatyzator monoblokowy

Przyrządy klimatyzacyjne

Rozmaite urządzenia klimatyzacyjne stosowane są w bardzo wielu wnętrzach. Z uwagi na ich przydatność, są coraz powszechniejsza i występują nie tylko w budynkach publicznych i zakładach pracy, ale również w prywatnych mieszkaniach. Także wszystkie nowe samochody posiadają systemy klimatyzacyjne.

Dopasuj optymalne rodzaje śrub do własnych maszyn, wybierając wyposażenie najlepszej klasy

W przypadku urządzeń technologicznych kluczowe znaczenie ma wykorzystanie elementów niezwykle precyzyjnych i zapewniających idealne warunki działania. Jedynie w takim przypadku udaje się zyskać właściwą efektywność oraz bezpieczeństwo osób obsługujących maszyny. Przy budowie maszyn przemysłowych wykorzystuje się zawsze znakomitej klasy podzespoły, jak też drobniejsze elementy, jak śruby oraz nakrętki. Również tak drobne elementy wywierają poważny wpływ na działanie maszyny.
urządzenie dźwigowe
Dziennikarz: Kitmondo Marketplace
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co powinniśmy zrobić, aby praca na budowie spełniała wszystkie standardy bezpieczeństwa? Urządzenia, bez których niemożliwa jest praca na wysokościach

Bezpieczne prace budowlane wymagają świetnej jakości maszyn, które niezmiernie ułatwiają pracę. Nie wolno zapominać, iż szczególną rolę na budowie stanowią bezpieczeństwo, bez jakiego wykonanie prac w odpowiednim czasie jest praktycznie nie możliwe. Bez właściwych zabezpieczeń zespół pracowników narażony jest na utratę zdrowia, a także życia.
Ruina do rozbiórki
Dziennikarz: alf beard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wokół branży budowlanej

Budynki, jakie długo stały za czasów naszych dziadków czy pradziadków bardzo często zlecane są rozbiórkom. Czas niestety skutkuje na niekorzyść mnóstwa obiektów budowlanych, dodatkowo jeśli nie są one w odpowiednim czasie poddawane remontom lub poddawane konserwacjom. Każdy najmniejszy defekt z biegiem lat przeistacza się w spore wady, które w końcu bywają niebezpieczeństwem co do korzystania z owego budynku. Warto także mieć na względzie, iż konkretne z budowli trzeba zburzyć nie z okazji ich złego stanu, lecz z powodu nowatorskiego projektu, jaki wprowadzono w życie. W takich rozbiórkach specjalizuje się firma mega-pol.
osuszanie budynków opole
Dziennikarz: Pegasus PR

Osuszacze w Opolu - a więc, jak osuszyć budynek z nadmiernej ilości wilgoci

Masz zalane mieszkanko albo jakiegoś typu inną budowlę, której jesteś właścicielem? Pomieszkujesz wewnątrz Opolu? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Wewnątrz naszego felietonie po opowiadamy Tobie o zaletach osuszaczy budowli oraz do czego się ona przydają!


Osuszacze w Opolu - a więc, jak osuszyć budynek z nadmiernej ilości wilgoci

Temacikiem naszego nowiutkiego artykułu, jak można zauważyć bywają osuszacze Opole, czyli maszynki przeznaczone do osuszania budynków.

Na temat branży budowlanej

Polska gospodarka pomimo szalejącego kryzysu nieustannie idzie naprzód. Dzięki temu buduje się wiele nowych obiektów. To też zasługa funduszy unijnych. Wspomaga ona powstawanie wielu ośrodków, czy budynków użyteczności publicznej. Mnóstwo ludzi chce zainwestować własne oszczędności we własne cztery ściany. Młode pary biorą pożyczki, po to, by wykupić gotowe mieszkanie lub ziemię, na której wybudują swój pierwszy dom.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.