Kominek
aranżacja salonu
Dziennikarz: Kendyl Young
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzisiejsze aranżacje pokoju dziennego bywają naprawdę zachwycające

Zaaranżowanie salonu to spore wyzwanie, szczególnie, jeżeli chcemy, aby był to salon z prawdziwego zdarzenia – aby na każdym gościu robił duże wrażenie i byśmy my sami zawsze w nim chętnie przebywali. Jednak z drugiej strony, obecnie na rynku oferuje się tak urozmaicony asortyment, że nie powinniśmy mieć problemów z kupieniem wszystkich rzeczy i akcesoriów, które będą podkreślać niebanalny charakter naszego salonu. Możemy rzecz jasna pod tym względem sięgać po różne rozwiązania, zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. I tak, przykładowo, jeżeli zależy nam na tym, żeby salon był bardziej przytulny warto pomyśleć o zamontowaniu kominka.
duże miasto
Dziennikarz: 7 w d
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lepiej mieszkać na wsi czy może w mieście?

Zmieniają się preferencje dotyczące idealnego miejsca do życia. Ludzie mają odmienne gusta. Jedni lubią ciemne kolory, inni jasne. Jedni samochody, inni rowery. Jedni psy, a jeszcze inni koty. Podobnie jest z preferencjami, które dotyczą miejsca zamieszkania. Niektórzy nie wyobrażają sobie życia poza miastem. Chcą mieć wszędzie blisko, wygodnie, zimą nie martwić się o ogrzewanie i odśnieżanie, a jesienią o grabienie liści. Jednak spora liczba osób marzy o domku poza miastem.
place zabaw
Dziennikarz: USAG- Humphreys
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stojaki na drewno to sprawdzona decyzja

Kiedy chcemy posiadać pewność, że w naszym domu i ogrodzie, pojawi się wszystko co potrzebne, to koniecznie musimy się przypatrzeć temu, co proponują nam sklepy budowlane.
wykończone mieszkanie
Na podstawie: flickr.com

Niezbędne przy wykańczaniu mieszkania

Kiedy urządzamy dopiero, co powstały dom, albo robiliśmy duży remont naszego mieszkania doskonale wiemy, że będziemy musieli bardzo dużo rzeczy pokupować. Na szczęście we wszystkich miastach jest dużo sklepów, gdzie da się kupić wszystko, co niezbędne. Będziemy musieli iść na spacer po sklepach żeby wyszukać to, co jest nam rzeczywiście potrzebne i oczywiście to, co nam się rzeczywiście podoba. Często świetnym wyborem okazuje się umywalki roca. Dlaczego? Otóż marka Roca to doświadczenie, które wspaniale scala świetną jakość z nowoczesnymi inspiracjami, i przy okazji nie gubi się w nadmiarze formy.
ciasto w formie
Dziennikarz: Tim Pierce
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie inwestycje najlepiej sprzedają się w stolicy Dolnego Śląska?

Obecnie najchętniej nabywane są kawalerki i małe dwupokojowe mieszkania, których powierzchnia wynosi od 25 do 40 mkw. Zainteresowani są nimi zarówno inwestorzy, jak też rodzice wysyłające swoje dzieci na studia.


Jakie inwestycje najlepiej sprzedają się w stolicy Dolnego Śląska?

Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny metra kwadratowego nie są niskie i raczej wszystko wskazuje na to, że taka sytuacja się utrzyma.
kominek w salonie
Dziennikarz: Kendyl Young
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupujemy kominek- kilka szczegółów, na które należy zwrócić uwagę

Wyjątkowo często przejawia się pytanie, gdzie we Wrocławiu kupić kominki. Tak naprawdę w centrum Wrocławia nie prosperują sklepy gospodarcze, czy również budowlane, w których jest możliwość wyszukać kominki lub również materiały do ich zrobienia. Takiego typu sklepy zlokalizowane są w dzielnicach przemysłowych miasta, w których jest wiele sklepów przemysłowych, czy też budowlanych.
nowoczesny kominek
Dziennikarz: Elizabeth Krumbach
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sposób tworzenia biopaliwa do kominka - z jakich półproduktów oraz jakimi technikami.

Niejeden z nas marzy o tym, by w swoim zaciszu domowym posiadać kominek. Tymczasem nie każdy jest w stanie sobie na niego przyzwolić. Nie mamy wymogów na zamontowanie danego kominka lub zwyczajnie nie myślimy narażać bliskich na zaczadzenie. Stąd też fachowcy w danej dziedzinie wymyślili biokominki. Są to odpowiedniki standardowych komików z tym, że będą one znacznie bardziej przydatne do każdego mieszkania.
kominek
Dziennikarz: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Jak zapewnić skuteczność kominka?

Posiadanie kominka w naszym domu to bezsprzecznie marzenie niezwykle ogromnej części naszego społeczeństwa. Każdy z nas niewątpliwie chciałbym poddać się dziennemu relaksowi popijając gorącą herbatę i siedząc przy tym zimną porą przy kominku. Niemniej pomimo tego nie wszyscy z nas mogą sobie pozwolić na tego rodzaju dobroć. Aby posiadać kominek nasz dom oczywiście musi zostać stosownie przystosowany. Nikt z nas być może nie będzie mógł pozwolić sobie na jego zbudowanieoraz aktywne używanie w bloku, gdyż wymaga on bezpośredniego połączenia z drogami wentylacyjnymi.
wełna
Dziennikarz: KNAUF
Na podstawie: KNAUF

Czy masz świadomość, że stosując stosowne izolacje cieplne, przyczyniasz się do ochrony ekosystemu?

Wełna mineralna wykorzystywana jest powszechnie jako izolator ciepła, izolacja akustyczna oraz izolacja ogniochronna, w branży budowlanej mieszkaniowej, budownictwie użyteczności publicznej, budowlance komercyjnej oraz budownictwie przemysłowym. Wełna mineralna wykorzystywana jest zasadniczo do poprawy parametrów izolacyjnych dachów konstrukcji płaskiej i zadaszeń skośnych a także do izolacji ścian zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg, stropów oraz kominków.
kominek
Dziennikarz: onnola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Do czego można wykorzystać parawan kominkowy oraz z jakiego względu trzeba zainwestować w jego zakup?

Kominek jest dziś jednym ze standardów dekorowania domu bądź mieszkania. Gwarantuje doskonałą atmosferę, może się także stać jednym z elementów grzewczych, jako że coraz większą popularnością charakteryzuje się ogrzewanie kominkowe. Od lat prym wiedzie oczywiście klasyczna wersja kominka, a więc kominek opalany drewnem. Daje on rzeczywisty, „żywy” ogień, dlatego cieszy się tak dużą popularnością, jednocześnie jednakże jest niekiedy kłopotliwy w utrzymaniu, jako że trzeba przygotować stosowny grunt, zabezpieczyć stojące w niewielkiej odległości od kominka meble i samodzielnie napalić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.