Działki
prawo nowych technologii
Dziennikarz: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com

Regulacje charakteryzujące specjalizację internetową, innymi słowy co należy wiedzieć prowadząc firmę w sieci

Obecnie zdecydowana większość ludzi decyduje się na prowadzenie swojej działalności gospodarczej, dzięki której potrafi się rozwijać i bez wątpienia prowadzić bardziej zindywidualizowane funkcjonowanie.
Dziennikarz: UBM

Kiedy przyszedł czas na nowy dom

Projektowanie domku to niezmiernie ważna decyzja i wypadało by ją podejmować z rozwagą, patrząc na wszystkie za i przeciw. To też gigantyczne przedsięwzięcie dla całej rodziny, dlatego że pochłania nie tylko dużo pieniędzy, ale także czasu. Zanim jednak dostaniemy kredyt, pomyślmy, jaki dom jest dla nas najlepszy?
kostka brukowa
Dziennikarz: AWBUD Wyroby Betonowe

Kostka brukowa – jakie jest dzisiaj jej wykorzystanie i z jakiego powodu sporo osób decyduje się na jej montaż?

Już dawno minęły czas, kiedy drogi nie były w stosowny sposób zagospodarowane. Pomijając kwestie stricte estetyczne, podczas niesprzyjających warunków pogodowych jak deszcz czy śnieg, poruszanie się po takich drogach było czasami wręcz niemożliwe, ponieważ robiło się bardzo problematyczne błoto, które nie tylko brudziło ubrania oraz buty, ale też powodowało, że grzęzły w nim koła. Do dziś w niewielkich miejscowościach Polski obecne są takie problemy, jednakowoż o wiele częściej są one wyeliminowane poprzez zamontowanie stosownego podłoża. Na chodnikach lub prywatnych posesjach świetnie sprawdza się na przykład kostka brukowa.
Salon w domu
Dziennikarz: Aleksey Gnilenkov
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niejeden właściciel działki chce otoczyć ją ładnym płotem

Nie jest istotne czy posiadamy dużą, czy małą posesję — z reguły chcemy, żeby była ona ogrodzona i by nikt nie wchodził na naszą ziemię.


Niejeden właściciel działki chce otoczyć ją ładnym płotem

Jeśli mamy znaczne działki, to zazwyczaj nie stać nas na to, żeby kupić drogie ogrodzenie na całą powierzchnię swoich arów.
dom - przekrój
Dziennikarz: Erika Augusto
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy mężczyzna marzy o swoim domu, o swojej przestrzeni i swoim niewielkim podwórku - tam relaksujemy się i spędzamy czas z rodziną

Jeśli jesteśmy szczęśliwymi właścicielami posesji, to powinniśmy również zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny. Dlatego warto pomyśleć o ogrodzeniu naszej działki, aby pociechy w czasie zabawy nie wyleciały na drogę przed maskę samochodu lub aby na nasz prywatny teren nie wtargnęli ludzie nieupoważnieni do tego rodzaju zachowania.
Dom z czerwonej cegły
Dziennikarz: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób stosownie budowę własnego mieszkania?

Nie da się zataić faktu, że budowa własnego domu jest marzeniem niezmiernie dużej części naszego społeczeństwa. Każdy z nas bowiem pragnie być w pełni niezależny, a posiadanie własnego miejsca zamieszkania niewątpliwie jest tego wyrazem.
nowy dom

Dlaczego dom to marzenie wielu osób, jak odpowiednio zabrać się za jego stawianie

Własny dom to ogromne marzenie wielu osób. W naszym kraju jednak jest to bardzo kosztowne marzenie, bo postawienie domu to koszt co najmniej kilkuset tysięcy złotych. Najczęściej niezbędne będzie albo wsparcie rodziny, albo wzięcie kredytu bankowego, raczej niedużo osób będzie mogło wybudować dom bez tego. Chyba najważniejszą sprawą, od której trzeba zacząć, jest znalezienie odpowiedniej działki budowlanej.
mieszkania
Dziennikarz: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Biura nieruchomości

Nieruchomości zachodniopomorskie czy odmienne nieruchomości, w innym rejonie Polski? W globalnej dobie wielkiego pośpiechu ,a także ciągłego zabiegania należy koniecznie dokonać wyboru z głową, zatroszczyć się o bardzo dużą ilość spraw.
kolory ścian
Dziennikarz: Atlantic Polska
Na podstawie: Atlantic Polska

Doskonały projekt domu istnieje! Zobacz, jak go znaleźć

Naprawdę jest w czym wybierać, jeżeli idzie o przystępność gotowych projektów budynków.


Doskonały projekt domu istnieje! Zobacz, jak go znaleźć

Jak zidentyfikować, czy projekt domu jest dobry, nie mieści omyłek, jest stosowny dla twojej rodziny, pasuje do warunków parceli? Jaki dom ostatecznie wybrać? Podpowiadamy, którymi pokierować się kryteriami przy wyborze projektu.
fence
Dziennikarz: Fons Heijnsbroek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odmiany i rola ogrodzeń

Wybór rodzaju ogrodzenia zależy na pewno od punktu jego użycia. Punkty takie jak między innymi plac budowy wymagają innych rozwiązań niż przykładowo prywatne posesje. Na swojej posesji można pozwolić sobie na dużą dozę fantazji w dopasowywaniu ogrodzenia. Na budowie z kolei regulują to kwestie praktyczne oraz określone przepisy. Od tego bowiem w znacznej części uzależnione jest bezpieczeństwo ludzi tam pracujących. Są także specjalistyczne typy ogrodzeń na określone okazje. Na przykład na większe wydarzenie muzyczne buduje się ogrodzenie tymczasowe w celu oddzielenia terenu koncertu. Takie ogrodzenie jest łatwe w stawianiu i demontażu, czyli dosyć niezbyt ciężkie i składające się z oddzielnych modułów. Z drugiej strony jednak musi być na tyle wytrzymałe, by nikt nieupoważniony nie dostał się na ogrodzony teren.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.